Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1 400Kč

Narozeninový dárek 5%

SLAVÍME 2. NAROZENINY

Rok se s rokem sešel a již slavíme druhé narozeniny, kdy jsme se rozhodli vytvořit náš eshop www.PROFIpotraviny.cz a nyní Vám dáváme možnost u tohoto výročí využít slevu 5% na každý nákup.

Stačí zadat kód: 2.NAROZENINY

Asi se shodneme, že většina z nás má ráda dobré jídlo, na kterém si pochutná. Z toho důvodu, jsme se před mnoha lety rozhodli vyrábět a dodávat potraviny, ingredience a koření do jídelen, restaurací a vývařoven. Naší snahou bylo a stále je, přinášet zákazníkům výrobky s tradiční českou chutí za použití moderních ingrediencí, s důrazem na kvalitu a dobrou cenu ve spojení s jednoduchostí přípravy. Jsme rodinná česká firma a naší výhodou je velká flexibilita s individuálním přístupem k přípravě jednotlivých receptur podle požadavků a chuti zákazníků. Postupem času jsme začali prodávat produkty i jiných českých výrobců potravin, jež jsou na vysoké úrovni, a také dovážet některé suroviny typu rýže, těstovin a koření napřímo od producentů z celého světa.

Logickým krokem pak bylo zřídit eshop i pro další zákazníky a to jak z řad profesionálních kuchařů a kuchyní, tak hlavně pro všechny běžné zákazníky.

Co tedy najdete v našem eshopu www.PROFIpotraviny.cz? Více jak 500 produktů, především obrovský výběr koření v různých baleních, semolinové těstoviny, několik druhů jednodruhových rýží i směsí s dalšími surovinami, lušnin, nápojů, konzervované zeleniny, ovoce, hub a ryb, stejně jako velké množství základů vývarů, polévek, šťáv, omáček, jíšek, rajčatových produktů……..

Prostě každý si něco najde.

Do budoucna chystáme rozšířit sortiment o menší balení již prodávaných výrobků a samozřemně i mnoho dalších zajímavých novinek.

Navštivte náš eshop na www.PROFIpotraviny.cz/koreni a vyberte si třeba koření na letní grilovačky pro sebe, své přátele, či jako pěkný a voňavý dárek pro kohokoli.

Tým PROFIpotraviny.cz Vám přeje krásné léto plné slunce, dobré nálady, lásky a také dobrého jídla.

NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení