Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1 400Kč

Narozeninový dárek 5%

SLAVÍME 2. NAROZENINY

Rok se s rokem sešel a již slavíme druhé narozeniny, kdy jsme se rozhodli vytvořit náš eshop www.PROFIpotraviny.cz a nyní Vám dáváme možnost u tohoto výročí využít slevu 5% na každý nákup.

Stačí zadat kód: 2.NAROZENINY

Asi se shodneme, že většina z nás má ráda dobré jídlo, na kterém si pochutná. Z toho důvodu, jsme se před mnoha lety rozhodli vyrábět a dodávat potraviny, ingredience a koření do jídelen, restaurací a vývařoven. Naší snahou bylo a stále je, přinášet zákazníkům výrobky s tradiční českou chutí za použití moderních ingrediencí, s důrazem na kvalitu a dobrou cenu ve spojení s jednoduchostí přípravy. Jsme rodinná česká firma a naší výhodou je velká flexibilita s individuálním přístupem k přípravě jednotlivých receptur podle požadavků a chuti zákazníků. Postupem času jsme začali prodávat produkty i jiných českých výrobců potravin, jež jsou na vysoké úrovni, a také dovážet některé suroviny typu rýže, těstovin a koření napřímo od producentů z celého světa.

Logickým krokem pak bylo zřídit eshop i pro další zákazníky a to jak z řad profesionálních kuchařů a kuchyní, tak hlavně pro všechny běžné zákazníky.

Co tedy najdete v našem eshopu www.PROFIpotraviny.cz? Více jak 500 produktů, především obrovský výběr koření v různých baleních, semolinové těstoviny, několik druhů jednodruhových rýží i směsí s dalšími surovinami, lušnin, nápojů, konzervované zeleniny, ovoce, hub a ryb, stejně jako velké množství základů vývarů, polévek, šťáv, omáček, jíšek, rajčatových produktů……..

Prostě každý si něco najde.

Do budoucna chystáme rozšířit sortiment o menší balení již prodávaných výrobků a samozřemně i mnoho dalších zajímavých novinek.

Navštivte náš eshop na www.PROFIpotraviny.cz/koreni a vyberte si třeba koření na letní grilovačky pro sebe, své přátele, či jako pěkný a voňavý dárek pro kohokoli.

Tým PROFIpotraviny.cz Vám přeje krásné léto plné slunce, dobré nálady, lásky a také dobrého jídla.

NajduZboží.cz