Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1 400Kč
profipotraviny.cz Reviews with ekomi.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 397 hodnocení
5
389x
4
3x
3
2x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

MP Avatar autora Marián Polák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.7.2020
Vynikající
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.7.2020
+ Super obchod a rychlé dodani

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.7.2020
+ Rychlost

L Avatar autora Ladislava Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.7.2020
rychlost, super, spokojenost
PŠ Avatar autora Petr Šoukal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.6.2020
TJ Avatar autora Tomáš Juřena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.6.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.6.2020
Spokojenost!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.6.2020
+ rychlé jednání,super výrobky

RŠ Avatar autora Radomil Šustr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.6.2020
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.6.2020
Moc slušné jednání, ochota.Děkuji
IČ Avatar autora Ivo Čech Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.6.2020
Doporučuji, ale některé výrobky by mohli být levnější.
VL Avatar autora Václav Lang Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.6.2020
SB Avatar autora Soňa Bohatová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.6.2020
Velká spokojenost ,koření super ,rychlé jednání .Moc doporučuji!!!
PH Avatar autora Peter Hrubý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2020
Š Avatar autora Šárka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.6.2020
I Avatar autora Iveta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2020
MŠ Avatar autora Markéta Štefcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.6.2020
Spokojenost, rychlost, koření zatím nevyzkoušeno, ale vypadá a voní úžasně

Ovládací prvky výpisu

397 položek celkem
NajduZboží.cz